Inżynier Serwisu - maszyny rolnicze i budowalne

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Inżyniera Serwisu (After Sales Engineer) będzie odpowiadała za wsparcie techniczne dealerów, szkolenia, rozliczenia finansowe oraz utrzymywanie relacji z klientami.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży motoryzacyjnej. Firma istnieje od wielu lat dostarczając maszyny i urządzenia rolnicze oraz budowlane.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie wsparcia oraz doradztwa technicznego dla sieci dealerów dedykowanych branży rolniczej oraz budowlanej
  • Zapewnienie klientom wysokiego standardu serwisu
  • Prowadzenie szkoleń produktowych
  • Przygotowywanie raportów
  • Prowadzenie audytów podległej sieci dealerów
  • Utrzymywanie relacji z klientami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika, Elektromechanika)
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku technicznym
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z maszynami zdobyte jako Inżynier Serwisu lub w działach Utrzymania Ruchu w firmach produkcyjnych z branży motoryzacyjnej
  • Znajomość branży maszyn rolniczych lub budowlanych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (ok 30% czasu pracy)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Udział w szkoleniach za granicą
  • Samochód służbowy
  • Możliwość pracy na zasadach home office

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page