Inżynier Serwisu (m/k)

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • realizacje bezpośrednio przy budowie nowych systemów, w tym pisanie programów pracy central pożarowych i implementacji ich w urządzeniach,
  • odpowiedzialność za rozwój sektora sygnalizacji pożaru, jako podstawowej działalności, jako dodatkowe działania - kontrola dostępu systemów CCTV - rozwijanie jego działalności w koordynacji z działem serwisu na wyznaczonych rynkach,
  • rozpoznanie i określanie celów organizacja dostępów do opracowanych rozwiązań,
  • realizacja bezpośrednio przy przeglądach i interwencjach serwisowych , ustalanie wspólnie z przełożonym i koordynatorem serwisu zakres prac, w celu należytego zabezpieczenia porządku technicznego,
  • opracowanie koncepcji ochrony, która może mieć wielokrotne zastosowanie w różnych rozwiązaniach,
  • zapewnianie i kontrola standardów jakościowych w realizowanych projektach, również ze strony innych firm, zaangażowanych w budowę urządzeń,
  • profesjonalna dystrybucja informacji.

Wymagania:
  • ukończone studia wyższe - wydział: elektryczny, teletechniczny lub pokrewny ,
  • doświadczenie w pracy przy uruchomieniach systemów bezpieczeństwa, w szczególności systemów sygnalizacji pożaru,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - minimum B2,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • premię roczną oraz pakiet dodatkowych benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, karta sportowa,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w określonej dziedzinie,
  • ciekawe, pełne wyzwań stanowisko.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy