Inżynier Serwisu (m/k) automatyka budynkowa

Trenkwalder

Warszawa, Wrocław, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Wrocław
Obowiązki:
  • projektowanie, programowanie i uruchamianie systemów automatyki budynkowej,
  • konserwacja i naprawa systemów,
  • modernizacja i rozbudowa, migracja systemów,
  • aktywna współpraca z koordynatorami serwisu,
  • aktywna współpraca z klientami - doradztwo, propozycje rozwiązań,
  • aktywne współpraca z działem sprzedaży i innymi działami firmy,
  • koordynacja i nadzór prac firm podwykonawczych,
  • realizacja prac zgodnie ze standardami jakościowymi firmy.

Wymagania:
  • wyższe wykształcenie w obszarze automatyki, robotyki, elektryki lub elektroniki,
  • doświadczenie w pracy przy uruchomieniach systemów bezpieczeństwa, w szczególności systemów sygnalizacji pożaru,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - minimum poziom B2,
  • praktyczna znajomość systemów automatyki budynkowej oraz technologii budynkowych (systemy grzewcze, chłodnicze, wentylacyjne, klimatyzacyjne),
  • umiejętność programowania sterowników PLC dla aplikacji budynkowych (HVAC, oświetlenie, żaluzje, integracja systemów obcych),
  • umiejętność programowania sterowników SIMATIC (Step 7, TIA Portal) będzie dodatkowym atutem,
  • wiedza z zakresu sieci i systemów komputerowych oraz IT będzie dodatkowy atutem,
  • praktyczna znajomość systemów SCADA i aplikacji AutoCAD,
  • umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej (szafy automatyki),
  • uprawnienia SEP w kategorii E i D (dla 1 kV),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • komunikatywność, skrupulatność i samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • inicjatywa, konstruktywne podejście do realizowanych zadań, chęć do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • premię roczną oraz pakiet dodatkowych benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, karta sportowa,
  • możliwość pracy w doświadczonym zespole ekspertów,
  • dużą samodzielność działania,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań,
  • stabilne zatrudnienie dla firmy będącej liderem na rynku.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy