Inżynier serwisu instalacji tryskaczowych

Calanbau TPI Sp. z o. o.

Katowice, śląskie

Calanbau TPI działa na rynku polskim od 1996 roku i jest jedną z wiodących krajowych firm w dziedzinie aktywnych zabezpieczeń przeciwpożarowych, głównie tryskaczowych. Jesteśmy częścią grupy FPS
(www.fire-protection-solutions.com), lidera tej branży w Europie.
Do naszego biura poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • udział w przygotowaniu koncepcji realizacji interwencji serwisowej wraz z kalkulacją cenową,
  • dobór rozwiązań technicznych w oparciu o dostępne branżowe standardy projektowe,
  • współpraca z dostawcami, podwykonawcami i innymi partnerami firmy,
  • koordynacja realizacji interwencji serwisowej na placu budowy,
  • stały kontakt z klientem i wsparcie dalszej sprzedaży na obiekcie.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży p.poż.,
  • gotowość do częstych wyjazdów,
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – warunek konieczny,
  • znajomość oprogramowania AutoCad będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość oprogramowania MS Office (w szczególności Excel i Power Point),
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,
  • gotowość do podjęcia wysiłku szkoleniowego,
  • mile widziane znajomość branży tryskaczowej,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • dyskrecję w kwestii prowadzonej rekrutacji,
  • wsparcie w osiedleniu się w nowym miejscu pracy (dla kandydatów z innego regionu),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilność zatrudnienia w międzynarodowej firmie o pozycji branżowego lidera,
  • możliwość dynamicznego rozwoju osobistego i zawodowego,
  • szkolenia branżowe krajowe i zagraniczne w centrali grupy w Niemczech,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, pakiet sportowy).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.