Inżynier Serwisu i Obsługi Klienta - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta z branży automatyki procesowej i  przemysłowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Serwisu i Obsługi KlientaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kalibracje, konfiguracje i uruchomienia aparatury kontrolno-pomiarowej na terenie Polski oraz Litwy, Łotwy i Estonii.
  • Telefoniczne wsparcie klientów w zakresie zagadnień technicznych.
  • Przygotowywanie ofert technicznych i handlowych w zakresie usług serwisowych.
  • Obsługa i wsparcie techniczne klientów w zakresie zgłoszeń reklamacyjnych.
  • Wsparcie techniczne dla zespołu sprzedaży i zespołu realizacji.
  • Bliska współpraca z zagranicznymi fabrykami.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne z zakresu automatyki przemysłowej, metrologii lub pokrewne.
  • 1-3 letnie doświadczenie zawodowe w branży automatyki przemysłowej, w obsłudze lub serwisie urządzeń kontrolno-pomiarowych lub analitycznych.
  • Umiejętność czytania schematów P&ID.
  • Umiejętność czytania i analizy rysunków technicznych, schematów funkcjonalnych i elektrycznych.
  • Wysoki stopień samodzielności.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (język obcy wykorzystywany w codziennej pracy).
  • Gotowość do krótkich wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie o rozpoznawalnej marce.
  • Niezbędne narzędzia pracy, odzież i sprzęt ochronny oraz komputer, telefon i samochód służbowy (z możliwością użytkowania w celach prywatnych).
  • Dodatkowo płatne delegacje oraz potencjalne nadgodziny.
  • Pakiet benefitów - rozszerzony pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karta sportowa.
  • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.