Inżynier Serwisu (Hydraulika Siłowa) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Inżynier Serwisu (Hydraulika Siłowa)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Naprawa maszyn a także nadzór nad procesem obsługi napraw maszyn u partnerów serwisowych.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi i napraw maszyn budowlanych na terenie całej Polski.
  • Wyznaczanie standardów dla sieci serwisów partnerskich.
  • Ustalanie i kontrola budżetu na wykonywanie napraw i usług gwarancyjnych.
  • Monitoring działań rynkowych.
  • Koordynacja procesu reklamacji.

Wymagania:

  • Miniumum 2-letnie doświadczenie w obszarze serwisu maszyn w zakresie hydrauliki siłowej i elektyki.
  • Umiejętność czytania i diagnostyki schematów układów hydrauliki siłowej i elektryki.
  • Wykształcenie wyższe techniczne - Mechanika i Budowa Maszyn/ Automatyka.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru hydrauliki siłowej, elektryki, mechaniki, automatyki.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Otwartość na pracę delegacyjną w obrębie Polski (ok 50% wyjazdów w skali roku).

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o rozpoznawalnej marce, oferującej produkty premium.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia.
  • Realny rozwój zawodowy w strukturach firmy a także pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.