Inżynier Serwisu - Automatyk - rekrutacja online

HRK S.A.

Lublin, lubelskie

HRK S.A.
Inżynier Serwisu - AutomatykMiejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Zlecanie napraw maszyn i urządzeń na podstawie stanu technicznego oraz raportowanie wskaźników zadań serwisowych.
  • Współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie usług utrzymania ruchu / serwisu.
  • Nadzór nad jakością, poprawnością oraz kosztami wykonywanych usług / serwisów.
  • Analiza ryzyk i tworzenie planów prewencyjnych.
  • Wdrażanie planów usprawnień, tworzenie instrukcji.

Wymagania:

  • Co najmniej 4 letnie doświadczenie na stanowisku Automatyka / Serwisanta maszyn produkcyjnych.
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie - specjalizacja: Automatyka.
  • Znajomość instalacji automatyki, jej elementów oraz konstrukcji w urządzeniach produkcyjnych.
  • Doświadzczenie w programowaniu sterowników PLC.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Umiejętność szybkiej analizy danych i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji.
  • Pracę stacjonarną w godzinach pierwszej zmiany.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje i ścieżkę rozwoju zawodowego.
  • Międzynarodowe środowisko pracy.
  • Uczestnictwo w ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. premia miesięczna, bonusy świąteczne, wczasy pod gruszą, opieka medyczna i karta sportowa).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.