Inżynier rozwoju produkcji

MasterHR

Goleniów, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Goleniów

Zadania i pożądane umiejętności:

  • Pro-aktywna praca nad optymalizacją procesów produkcyjnych,
  • Inicjowanie, udział i koordynacja praktycznych projektów, mających na celu:
  1. Wzrost poziomu bezpieczeństwa i poprawę ergonomii pracy,
  2. Wzrost wskaźnika FTR po kolejnych operacjach w procesie,
  3. Wzrost wskaźnika OEE oraz poprawę produktywności poprzez, m.in. łączenie operacji, automatyzację, zmniejszanie przestojów, poprawę jakości, wzrost NPC,
  4. Poprawę/ upraszczanie przepływów materiałowych,
  5. Wzrost wykorzystania materiału,
  6. Identyfikację i likwidowanie strat w produkcji (w szczególności zbędnych operacji, nadmiernej obróbki).

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Praktyczne doświadczenie w optymalizowaniu/rozwijaniu procesów produkcyjnych,
  • Umiejętność określania KPI i ustalania celów,
  • Umiejętność samodzielnego planowania i kontroli wykonania zadań,
  • Podstawowa znajomość narzędzi LEAN,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Zorientowanie na osiąganie założonych wyników,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dojrzałą kulturą organizacyjną,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Prywatna opieka medyczna i karta multisport,
  • Dofinansowanie do posiłków (lunch),
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie i pracowniczy program emerytalny,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie wycieczek, kolonii i inne imprezy),
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy,
  • Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży na rynku krajowym i zagranicznym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.