Inżynier Robotyk / Programista Robotów Przemysłowych

Human Resources Poland

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

• Programowanie i optymalizacja stanowisk robotów przemysłowych.

• Czynny udział w robotyzacji procesów produkcyjnych.

• Prowadzenie projektów instalacji i uruchomienia robotów u Klienta.

• Praca przy projektowaniu stanowisk zrobotyzowanych.

• Aktywne uczestnictwo w procesie planowania i realizacji projektów.

• Współpraca i kontakt z dostawcami robotyki, innego sprzętu produkcyjnego i oprogramowania.

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Wykształcenie techniczne (Automatyka i Robotyka, Mechanika, Mechatronika, Mechanika, Budowa Maszyn lub pokrewne).

• Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych.

• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca analizę dokumentacji technicznej.

• Prawo jazdy kategorii B.

• Kreatywność, sumienność i dokładność.

Firma oferuje:

• Udział we wdrażaniu innowacyjnych technologii.

• Pracę w zgranym zespole specjalistów.

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji podczas szkoleń.

• Stabilne zatrudnienie.

• Pakiet ubezpieczeniowy.

• Atrakcyjne zarobki.

Miejsce pracy: Zamość

Prezentacja firmy

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting