Inżynier Robót Torowych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Inżynier Robót TorowychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Koordynowanie prac torowych,
  • Nadzorowanie dostaw, terminowości oraz kontrola jakości prac,
  • Realizacja robót zgodnie z wymaganiami kontraktu, dokumentacją techniczną oraz harmonogramem,
  • Planowanie i nadzór pracy podwykonawców.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - Budownictwo,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie przy kontraktach kolejowych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Posiadanie wiedzy z zakresu technologii robót torowych.

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce pracy,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy pracę,
  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia,
  • Możliwość pracy i rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.