INŻYNIER ROBÓT SANITARNYCH

Aqua World Sp. z o.o.

05-091 Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma projektowo-instalacyjna w związku z wdrażaniem nowych technologii systemów obiegu wody zatrudni Inżyniera robót sanitarnych

OPIS STANOWISKA:
Pełnienie obowiązku inżyniera budowy na wskazanych kontraktach
Pomoc w nadzorowaniu terminowości i jakości wykonywanych robót
Analiza i przygotowanie zapotrzebowania materiałowego według poszczególnych etapów prac
Koordynacja prac podwykonawców
Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji odbiorowej i powykonawczej

OFERUJEMY:
Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania,
Pracę przy realizacji ciekawych i perspektywicznych kontraktów,
Możliwość rozwoju zawodowego przy wdrażaniu najnowocześniejszych w Polsce technologii

Wymagania

WYMAGANIA:
Wykształcenie techniczne wyższe lub w trakcie ostatniego roku studiów: Inżynieria środowiska
Dobra znajomość pakietu MS Excel
Znajomość programu AutoCAD
Dokładność, skrupulatność
Bardzo dobra organizacja pracy,
Bez uprawnień
Dobra znajomość jęz. angielskiego mile widziana
Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

AQUA WORLD działa w sektorze technologii basenowych od 2001r. Moż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria