Inżynier robót Elektrycznych i Teletechnicznych

INTEGRATED PROFESSIONAL SOLUTIONS SP Z O O

Warszawa, mazowieckie

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów z zakresu instalacji elektrycznych i niskoprądowych;
  • Praca samodzielna lub przy kierowniku robót/budowy.
  • Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami
  • Nadzór i koordynacja robót podwykonawców, ekip instalacyjnych;
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom;
  • Prowadzenie dystrybucji dokumentacji;
  • Kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac;
  • Prowadzenie dokumentacji projektu/budowy;
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej/warsztatowej;
  • Bieżąca kontrola kosztów projektu;

Wymagania:

  • Doświadczenia w realizacji projektów elektronenergetycznych i teletechnicznych;
  • Znajomości programów projektowych AutoCad
  • Znajomości zagadnień związanych z siecią elektryczną i zasilaniem;
  • Ogólnej znajomości systemów BMS, SAP, CCTV, SKD, SSWiN, DSO, okablowania strukturalnego etc.;
  • Programowania i serwisu instalacji kontroli dostępu
  • Programowanie i serwis instalacji Monitoringu
  • Programowanie i serwis instalacji SSWiN
  • Programowanie i serwis instalacji DSO
  • Programowanie systemów przyczynowych
  • Programowanie systemów Domofonów
  • Mile widziana znajomość systemów SSP.
  • Umiejętności zarządzania ludźmi i pracy w zespole
  • Gotowości do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Elastyczny, zadaniowy tryb pracy;
  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe);
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.