Inżynier przygotowania produkcji (m/k)

Trenkwalder

Wykroty, Legnica, Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wykroty, Legnica, Wrocław

Obowiązki:
- optymalizacja procesów i normowanie czasu pracy,
- organizacja stanowiska pracy wg metodyki SMED,
- wdrażanie filozofii Lean Manufacturing oraz 5S,
- prowadzenie projektów z zakresu organizacji pracy w różnych obszarach produkcyjnych,
- przygotowywanie specyfikacji technicznych i przeprowadzanie odbioru maszyn,
- nadzór nad layoutem fabryki,
- monitorowanie procesów produkcyjnych.

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne, studia inżynierskie,
- 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane z branży automotive,
- znajomość technik Lean Manufacturing, SMED oraz 5S,
- zdolność analitycznego myślenia,
- obsługa programów z pakietu Microsoft Office,
- certyfikat REFA,
- znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego.

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
- pracę w renomowanej firmie,
- realną możliwość rozwoju,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- dodatkowe benefity,
- miejsce pracy: Wykroty.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.