Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.
Oferta wyróżniona

Inżynier Projektu

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Twoja przyszła Firma

Dla naszego Klienta, Organizacji będącej kilukrotnym laureatem nagordy dla najlepszego pracodawcy, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Projektu. Jest to międzynarodowa firma produckyjna działająca na rynku od kilkudziesięciu pokoleń.

Osoba na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowywanie parku maszynowego pod nowe projekty
  • Pozyskiwanie nowych maszyn
  • Kontrolę i weryfikację parametrów technicznych maszyn produkcyjnych
  • Weryfikację ofert poddostawców
  • Współprace z Działem Rozwoju oraz Zakupów

Nasz Klient Zapewnia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe premie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Bony
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

U Kandydatów zwracamy uwagę na

  • Wykształcenie techniczne (mechanika, elektronika)
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielksiego
  • Gotowość do krótkich podróży służbowych (kilka razy w roku)

Miejsce pracy / Location Dąbrowa Górnicza

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Produkcja