Inżynier Projektu z j. angielskim (transfer nowej linii produkcyjnej)

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1109051

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive poszukuję Kandydata na stanowisko Inżyniera Projektu (transfer nowej linii produkcyjnej)

Zakres obowiązków:

  • Uruchamianie, nadzór i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej i technicznej
  • Analiza wydajności i balansowanie procesu montażowego
  • Tworzenie specyfikacji technicznej maszyn i urządzeń
  • Optymalizacja i automatyzacja maszyn i urządzeń specjalistycznych, automatów oraz linii produkcyjnych
  • Przygotowanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert
  • Udział w projektach globalnych w celu standaryzacji procesów produkcyjnych i narzędzi wspierających te procesy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność - Wyjazdy służbowe 30%
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (C1) potwierdzona certificatem (warunek konieczny)
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Znajomość PFMEA, VSM, OPF, PFD, Six Sigma,
  • Znajomość i doświadczenie w zakresie stosowania narzędzi z zakresu ‘Problem Solving„
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami poparte certifikatami SCRUM

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do posiłków
  • System kafeteryjny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do kursów językowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy