Inżynier projektu/specjalista ds. elektryki

DB Energy S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania główne:
-sporządzanie bilansów elektrycznych,
-wykonywanie pomiarów parametrów pracy sieci (obciążenie, napięcie, zakłócenia, itp.),
-wyznaczanie efektywności energetycznej maszyn i urządzeń elektrycznych (m. in.: napędy, pompy, wentylatory, oświetlenie, itd.),
-analiza danych pomiarowych pod kątem odchyleń parametrów jakościowych,
-wykonywanie opracowań danych pomiarowych,
-wyszukiwanie rozwiązań energooszczędnych,
-pisanie raportów dot. audytu instalacji elektroenergetycznej.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, po wydziale Elektrycznym lub Energetycznym
- wiedza teoretyczna na temat:
* zasad działania maszyn elektrycznych stosowanych w przemyśle,
* sposobów wyznaczania efektywności energetycznej maszyn i urządzeń elektrycznych,
* sposobów regulacji maszyn i urządzeń elektrycznych,
* elektrotechniki (sposoby realizacji zasilania zakładów przemysłowych, zabezpieczenia, kompensacja mocy biernej, itp.),
- umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych,
- samodzielność w zdobywaniu nowej wiedzy i chęć jej poszerzania,
- uprawnienia elektryczne, przynajmniej w zakresie eksploatacji do 1 kV (uprawnienia powyżej 1 kV i kontrolno-pomiarowe będą dodatkową zaletą),
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
- prawo jazdy kat. B,
- obsługa MS Word i MS Excel w stopniu średnio zaawansowanym.

RODZAJ ZATRUDNIENIA:
- po okresie próbnym - umowa o prace

OFERUJEMY:
- atrakcyjny system wynagrodzeń,
- duże możliwości rozwoju zawodowego,
- praca w młodym zespole,
- stabilne warunki zatrudnienia
- prywatna opieke medyczną,
- pakiet multisport.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV (+listu motywacyjnego) z dopisaniem klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez spółkę DB ENERGY S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Armii Krajowej 45, KRS 0000685455, zgodnie z „Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) tego Rozporządzenia, w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji przez okres jego trwania. Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również o przysługującym mi prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego."

Prezentacja firmy

DB Energy SA powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Energetyka