Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2018.

Inżynier Projektu (R&D)

Kraków, małopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Kraków

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Projektu.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja projektów badawczo-rozwojowych (od opracowania koncepcji do wdrożenia do produkcji) zgodnie z założonym harmonogramem
  • Organizowanie, planowanie i projektowanie testów
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji
  • Proponowanie i opracowanie innowacyjnych rozwiązań technicznych na podstawie identyfikowanych potrzeb klienta
  • Pogłębianie wiedzy z zakresu nowych technologii związanych z produktem i/lub procesem
  • Planowanie i nadzór nad realizacją analitycznej i eksperymentalnej weryfikacji produktu
  • Nadzór nad zmianami inżynierskimi w aspekcie kontroli dokumentacji technicznej, specyfikacji materiałowych, itp.
  • Współpraca z klientami w zakresie projektów badawczo-rozwojowych stanowiących odpowiedź na wymagania klienta
  • Rozwiązywanie problemów inżynierskich/jakościowych związanych z wdrożeniem wyrobu do produkcji

Oczekiwania:

  • Tytuł magistra inżyniera lub inżyniera mechanika
  • Znajomość teorii inżynierskich i zasad projektowania urządzeń mechanicznych
  • Znajomość rysunku technicznego i zagadnień metrologii
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Office
  • Dyspozycyjność (możliwe podróże służbowe)

Dodatkowym atutem będzie znajomość następujących zagadnień:

  • Wiedza z zakresu mechaniki płynów
  • Wiedza z zakresu właściwości mechanicznych materiałów
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej w dziedzinie rozwoju nowych technologii
  • Praktyczna znajomość procesów produkcyjnych
  • Znajomość jednego z narzędzi analitycznych: Red X, Six Sigma, FMEA, QFD
  • Znajomość programów AutoCAD/Solidworks
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub francuskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Pakiet socjalny
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji