AUDIT HR Sp. z o.o.
AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

Inżynier projektu (K/M)

Miejsce pracy: Strzelce Krajeńskie (ok. Gorzów Wielkopolski , Drezdenko , Barlinek , Dobiegniew )

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Sprawdzanie wymagań klienta pod kątem wykonalności technicznej

• Przetwarzanie pytań klientów, sprawdzanie problemów technicznych pod kątem konstruktywnych rozwiązań i koordynacja z działami specjalistycznymi, inicjowanie działań naprawczych

• Sprawdzanie i określanie istniejących rozwiązań technicznych pod kątem przydatności i możliwości zastosowania, wyjaśnianie konstruktywnych rozwiązań z działami specjalistycznymi

• Koordynowanie podprojektów dotyczących rozwoju produktów i procesów, jak również analizy i optymalizacji procesów

• Strukturyzacja projektów i rozbijanie ich na poszczególne etapy pracy, szacowanie potrzebnego czasu, określanie i opisywanie interfejsów, koordynacja z właścicielem projektu

• Kontrola i monitorowanie realizacji projektu, monitorowanie zgodności z celami (jakość, koszty i terminy) oraz proponowanie i inicjowanie środków zaradczych w przypadku wystąpienia zakłóceń, raportowanie stanu projektu

• Prowadzenie badań w celu opracowania nowych procesów, technologii produkcji i produktów

• Analizowanie problemu technologicznego i opracowywanie propozycji innowacji z uwzględnieniem technologii, materiałów, możliwości produkcyjnych

• Nadzór nad próbami operacyjnymi i próbami na stanowisku badawczym w celu optymalizacji produktów i procesów

• Przeprowadzanie obliczeń symulacyjnych, analiza wyników, ocena i porównanie ich z wynikami testów, opracowywanie propozycji optymalizacji, przygotowywanie raportów

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn, Komputerowe wspomaganie procesów wytwarzania lub pokrewne)

• Znajomość języka angielskiego

• Znajomość FMEA, PPAP/ PPF, podstawy SPC, MSA, VDA 6.3

• Znajomość IATF 16949

• Komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie

• Chęć poszerzania swojej wiedzy i rozwoju umiejętności

OFERUJEMY:

• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz

• Zdobywanie doświadczenia w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy

• Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

• Pracę w międzynarodowym zespole

• Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335