Inżynier Projektu (instalacje procesowe) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa/Ursus, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy tworzącej rozwiązania procesowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Projektu (instalacje procesowe)Miejsce pracy: Warszawa/Ursus

Zadania:

  • Prowadzenie projektów w branży farmaceutycznej w zakresie instalacji procesowych.
  • Ścisła współpraca z klientem w sprawach projektowych.
  • Tworzenie koncepcji technicznych oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej.
  • Zarządzanie budżetem prowadzonych projektów i dbanie o uzyskanie niezbędnych zezwoleń i certyfikatów.
  • Kontrola realizacji projektów.
  • Organizacja pracy zespołu monterskiego.

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w projektowaniu i budowie instalacji procesowych w branży farmaceutycznej.
  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunkowe: inżynieria procesowa.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi oprogramowania technicznego CAD.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Ciekawe projekty dające możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system benefitów.
  • Przyjazna atmosfera.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.