Inżynier Projektu - Elektryk UR

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Inżyniera Elektryka, którzy dołączą do inwestycji, powstającej pod Wrocławiem i początkowo będą pełnić rolę Inżyniera Projektu odpowiedzialnego za uruchomienie zakładu, a docelowo znajdą się w strukturach Działu Utrzymania Ruchu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest nowo-powstający zakład produkcyjny spod Wrocławia (greenfield) z branży FMCG.

Opis stanowiska

  • Aktywne uczestnictwo w projekcie budowy zakładu (Greenfield) oraz innych projektach inwestycyjnych w wyznaczonym zakresie;
  • Późniejsze zapewnienie ciągłości pracy maszyn w zakładzie i minimalizację przestojów technicznych;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i usuwanie awarii oraz nadzorowanie prac urządzeń pomocniczych;
  • Udział w procesie planowania napraw (PM) i remontów maszyn produkcyjnych;
  • Prowadzenie szkoleń dla zespołu techników w zakresie diagnostyki i napraw;
  • Ścisła współpraca z działem produkcji i specjalistycznymi firmami podwykonawczymi
  • Definiowanie potrzeb materiałowych i części zamiennych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej pracy
  • Monitorowanie wskaźników pracy UR
  • Wdrażanie działań zmierzających do optymalizacji prac w ramach samodzielnych projektów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryk, elektronika)
  • Bardzo dobra znajomość systemów energetycznych, elektronicznych i sieci przemysłowych
  • Wiedza z zakresu systemów sterowania procesem produkcyjnym poparta min. 3-letnim doświadczeniem w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu/Inżynieryjnego/Inwestycji;
  • Znajomość działania falowników SEW, systemów BMS
  • Znajomość zasad budowy i eksploatacji rozdzielni NN i SN
  • Uprawnienia SEP min do 1 kV
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  • Wiedza na temat nowoczesnych systemów zarządzania produkcją i utrzymaniem ruchu
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu , chęć generowania pomysłów i rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność planowania i zarządzania priorytetami
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office, AutoCAD, MS Project , SAP
  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole technicznym;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Ambitne wyzwania i cele do realizacji;
  • Adekwatne do kompetencji wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitów dodatkowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page