Inżynier Projektów OTT

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005130
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie systemów OTT i CDN;
  • Dbanie o odpowiedni poziom bezpieczeństwa systemów;
  • Rozwój systemów sieciowych OTT i CDN;
  • Identyfikacja, zgłaszanie i usuwanie awarii oraz błędów.

Oczekiwania:

  • Znajomość systemów sieciowych OTT i CDN;
  • Znajomość budowy i konfiguracji sieci LAN/WAN;
  • Znajomość zagadnień konfiguracji aplikacji web (Apache / Nginx);
  • Wiedza techniczna z zakresu automatyzacji procesów instalacji systemów.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w zgranym zespole;
  • Prywatna opieka medyczna.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.