INŻYNIER PROJEKTANT W BRANŻY TECHNOLOGICZNEJ

Łódź, łódzkie

Poyry Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań Projektanta należeć będzie:

Projektowanie instalacji technologicznych rurociągowych w projektach krajowych i międzynarodowych dla przemysłu: chemicznego, celulozowo-papierniczego i energetycznego, w tym:

  • opracowywanie schematów technologicznych;
  • obliczenia i dobór urządzeń technologicznych;
  • opracowywanie opisów sterowania, blokad;
  • inwentaryzacja instalacji;

Osobom, które dołączą do naszego zespołu oferujemy:

  • stabilną perspektywę zatrudnienia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz otwartej i opartej na zaufaniu kulturze przedsiębiorstwa;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych dla klientów z całego świata;
  • przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole inżynierów;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • świadczenia socjalne;
  • pakiety medyczne;
  • kartę sportową;
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi informatycznych;
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia w projektowaniu instalacji przemysłowych w branży technologicznej;
  • dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego;
  • znajomości standardów opracowywania dokumentacji technicznej;
  • wykształcenia średniego lub wyższego technicznego o profilu technologicznym;
  • dobrej znajomości AutoCAD;
  • dobrej znajomości Excel;
  • gotowości do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą;

Pöyry is an international consulting and engineering company. We deliver strategic... advisory and engineering services, underpinned by strong project implementation capability and expertise. Our focus sectors are power generation, transmission & distribution, forest industry, chemicals & biorefining, mining & metals, transportation and water. Our 6,000 experts deliver over 10,000 projects annually. We are constantly looking for the best people and projects.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Automatyka