Inżynier - projektant instalacji sanitarnych

During Polska Sp. z o. o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta – międzynarodowa firma - poszukuje pracowników na stanowisko:

Inżynier – projektant instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Projektowanie instalacji sanitarnych i ich realizacji tj

• Opracowanie dokumentacji projektowej i podwykonawczej

• Nadzór nad przydzielonym zespołem pracowników przy realizacji projektu

• Przygotowanie kosztorysów

• Zamawianie niezbędnych materiałów do realizacji projektu

Oferujemy:

• Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta

•  Możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego

•  Atrakcyjne wynagrodzenie

•  Praca od poniedziałku do piątku

•  Potrzebne narzędzia pracy

Wymagania

Nasze wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe,

• Uprawnienia projektowe w zakresie instalacji sanitarnych,

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata),

• Znajomość programu CAD ,

• Dokładność i sumienność wykonywania powierzonych obowiązków,

• Predyspozycje do pracy w zespole

• Znajomość rysunku technicznego i analiz schematów

• Zaangażowanie, kreatywność i dobra organizacja pracy,

• Znajomość języka angielsko w stopniu komunikatywnym

• Dodatkowym atutem będzie znajomość języka włoskiego

• Prawo jazdy kat. B

• Gotowość do wyjazdów służbowych

• Dyspozycyjność – praca w godzinach nadliczbowych

Zainteresowała Cię ta oferta? Skontaktuj się z nami lub aplikuj :)

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis