Inżynier programista FPGA

PCO S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

PCO Spółka Akcyjna w Warszawie jest czołowym producentem optoelektronicznych systemów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej, które rozwija we własnym zapleczu badawczo-rozwojowym.

Rekrutacja na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Dział B+R w PCO S.A. prowadzi projekty z zakresu tworzenia koncepcji projektowania, opracowywania modeli i prototypów oraz ich badania zakończone wdrażaniem do polskiej armii urządzeń optoelektronicznych o najwyższej jakości. W pracach konstrukcyjnych i badawczych uczestniczą specjaliści z zakresu inżynierii elektronicznej, optoelektronicznej, optycznej, mechanicznej, fonicznej oraz inżynierii oprogramowania. Do flagowych produktów opracowanych przez nasz zespół należą m.in., kamery termowizyjne na detektorach chłodzonych, kamery telewizyjne, celowniki termowizyjne, lornetka termowizyjna, stabilizowane głowice optoelektroniczne i wiele innych.
Obecnie planujemy powiększenie zespołu konstruktorów i poszukujemy osoby, która będzie projektować złożone układy cyfrowe w oparciu o najnowsze układy FPGA przeznaczone do przetwarzania obrazu.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektroniki, informatyki lub pokrewnych,
  • bardzo dobra znajomość języków opisu sprzętu VHDL, Verilog,
  • biegłość i doświadczenie w opracowywaniu oprogramowania układów FPGA ,
  • znajomość architektury najnowszych układów FPGA (INTEL, XILINX),
  • doświadczenie w sprzętowej implementacji algorytmów w układach FPGA,
  • znajomość narzędzi syntezy i symulacji układów cyfrowych,
  • znajomość środowisk Quartus, Qsys, Model Sim, Vivado,
  • umiejętność testowania układów cyfrowych w symulacji i w sprzęcie,
  • znajomość interfejsów komunikacyjnych UART. I2C, SPI, … ,
  • umiejętność projektowania złożonych układów cyfrowych i mikroprocesorowych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiające rozumienie dokumentacji technicznej.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość technik cyfrowego przetwarzania obrazu,
  • znajomość formatów obrazów video PAL,VGA, HDMI, SDI, Camera Link,
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów w językach C/C++,
  • znajomość techniki w zakresie detektorów obrazu CMOS i detektorów termowizyjnych,
  • znajomość zagadnień budowy kamer cyfrowych,
  • doświadczenie w środowisku Matlab,
  • podstawowa znajomość środowiska Altium Designer.

Oferujemy:

  • kontakt z najnowszymi technologiami stosowanymi w systemach optoelektronicznych,
  • realny wpływ na architekturę i koncepcję produkowanych urządzeń,
  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • doskonałą atmosferę i środowisko pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową Benefit MultiSport,

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Oferty prosimy kierować na adres rekrutacja@pcosa.com.pl Aplikacja oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez PCO S.A. Pani/Pana danych osobowych zawartych w CV w celu prowadzenia rekrutacji na powyższe stanowisko, zgodnie z obowiązującymi przepisami tj. Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) obowiązującym od dnia 25 maja 2018r. Jeżeli wyraża Pani/Pan chęć, abyśmy zachowali CV w naszej bazie, proszę umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PCO S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji do dnia 31.12.2018 r.”. W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@pcosa.com.pl lub telefonicznie pod numerem 22 515 75 89.

Prezentacja firmy

PCO Spółka Akcyjna w Warszawie jest czołowym producentem optoelektronicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy