ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier produktu

Miejsce pracy: Toruń

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Samodzielne stanowisko z możliwością wprowadzania własnych, innowacyjnych rozwiązań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą specjalistów i managerów w kraju i zagranicą

Wymagania:

  • 4 lata doświadczenia na stanowisku w międzynarodowych firmach produkcyjnych
  • Wykształcenie średnie lub wyższe o specjalizacji mechanicznej/elektromechanicznej
  • Biegłe posługiwanie się językiem angielskim
  • Znajomość Lean Manufacturing
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych
  • Rozwinięte umiejętności rozwiązywania problemów, relacji i predyspozycje do budowania zespołu i zarządzania projektami

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie nowego wyrobu we wszystkich fazach projektowania
  • Koordynacja działań od strony produkcyjnej
  • Definiowanie i projektowanie oprzyrządowania produkcyjnego
  • Projektowanie stanowisk produkcyjnych z uwzględnieniem zagadnień związanych
    z produktywnością i ergonomią pracy
  • Zapewnienie płynnego przepływu produkcji
  • Uczestnictwo w projektach mających na celu wzrost efektywności

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy