Telzas Sp. z o.o.

Telzas , firma technologiczna w branży energoelektroniki z Grupy ETC. Wiodący w Polsce producent i dostawca inteligentnych rozwiązań z zakresu zasilania rezerwowego i monitoringu, wykorzystywanych w telekomunikacji i teleinformatyce (ICT), energetyce, kolei i przemyśle, poszukuje do Zespołu Sprzedaży kandydatów na stanowisko:

Inżynier produktu

Miejsce pracy: Szczecinek

Zakres Zadań:

  • Współpraca z klientami w zakresie zapytań ofertowych i rozwiązań technicznych.
  • Przygotowywanie ofert.
  • Fachowe doradztwo techniczne.
  • Opracowywanie założeń technicznych nowych i modernizowanych wyrobów.
  • Opracowywanie i udział w realizacji projektów wdrożenia produktu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektryczne, elektroniczne, elektromechaniczne).
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów.
  • Zdolności komunikacyjne.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Program wdrożenie do pracy.
  • Możliwości rozwoju wśród doświadczonych specjalistów.
  • Szkolenia wewnętrzne, w tym szkolenia produktowe.
  • Budżet szkoleniowy do wykorzystania na szkolenia/konferencje.
  • Osobiste narzędzia ICT (notebook, smartphone, oprogramowanie biurowe ).
  • Dofinansowana karta Multisport.
  • Atrakcyjny program rekomendacji.
  • Grupowy program ubezpieczeniowy.
  • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku.
  • Udział w wydarzeniach firmowy (integracja).
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą:
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.