Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

 Dla naszego klienta, dużego międzynarodowego koncernu produkującego sprzęt medyczny, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

inżynier produktu

Nr ref.: 19484
Praca stała
Lokalizacja: Komorniki

Zakres obowiązków:
  • wdrażanie nowych produktów zgodnie z wytycznymi biur projektowych i założeniami projektu wdrożeniowego
  • współpraca z biurami projektowymi Grupy
  • opracowywanie własnych koncepcji udoskonalających wyroby
  • udział w projektach transferu produktów
  • przygotowywanie zmian technicznych do wdrożenia
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • wsparcie produkcji

Oczekiwania:
  •  wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: inżynieria materiałowa, budowa maszyn)
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • znajomość projektowania konstrukcji spawanych będzie dodatkowych atutem
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem wyrobów medycznych będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym znajomość systemów ERP oraz aplikacji wspomagających projektowanie w środowisku 3D
  • otwartość, umiejętność pracy w grupie, pracowitość, zdecydowanie

Oferta:
  •  umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki i konkurencyjne wynagrodzenie
  • szkolenia stanowiskowe
  • możliwość rozwoju
  • praca w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)