Opis stanowiska pracy

Jesteśmy producentem wysokiej jakości połączeń elektrycznych stosowanych w samochodach ciężarowych i osobowych oraz przewodów i spirali pneumatycznych. Zajmujemy się też przetwórstwem tworzyw sztucznych. Dysponujemy nowoczesnym działem wtryskarek oraz narzędziownią, realizujemy w pełni kompleksowe usługi w zakresie wykonania oprzyrządowania do przetwórstwa tworzyw sztucznych z wykorzystaniem systemów CAD/CAM.

W związku z intensywnym rozwojem na rynku poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

INŻYNIER PRODUKTU

OPIS STANOWISKA:

  • Kontrola i nadzór nad obowiązującymi branżowymi normami technicznymi,
  • Nadzorowanie zmian w produktach,
  • Analiza i ocena rozwiązań technicznych wyrobu,
  • Prowadzenie projektów wyrobów gotowych dla Klientów,
  • Projektowanie nowych wyrobów,
  • Udoskonalanie istniejących wyrobów,
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej,
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej dla Klienta.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Inżyniera Produkcji lub Automatyka i Robotyka (wydział Mechaniczny Politechniki),
  • Min. rok doświadczenia w przemyśle przetwórstwa tworzyw sztucznych, bądź w branży automotive na stanowisku konstruktora lub inżyniera produktu,
  • Znajomość systemu Inventor lub SolidWorks,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Motywacja do pracy,
  • Odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe i premię uzależnioną od wyników pracy,
  • Pakiet benefitów (pakiet sportowy, imprezy kulturalno-oświatowe),
  • Nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych - Kaizen),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów itp.
  • Wsparcie i wstępne przeszkolenie w początkowej fazie pracy,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • Poszerzenie wiedzy z zakresu zagadnień technicznych i procesu produkcyjnego,
  • Profesjonalne szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,
  • Możliwość współtworzenia sukcesu prężnie rozwijającej się firmy o zasięgu globalnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres za pomoca przycisku Aplikuj.

Aplikacje można składać osobiście w siedzibie firmy: Chechło Pierwsze, ul. Zwycięstwa 32, 95-082 Dobroń, po wcześniejszym umówieniu się. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod nr. tel. 42 215 34 34 wew. 109.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Phillips Fortech Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Prezentacja firmy

Jesteśmy producentem wysokiej jakości połączeń elektrycznych stosowanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Biuro / Dokumentacja