Opis stanowiska pracy

  • Rozwój konstrukcji wyrobów w międzynarodowym zespole inżynierów w jednym z największych działów R&D w Europie
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z powierzonym produktem
  • Współpraca przy wprowadzaniu nowych technologii w korporacji
  • Analiza i ocena rozwiązań technicznych wyrobu
  • Odpowiedzialność za walidację konstrukcji
  • Odpowiedzialność za budowę prototypów dla potrzeb klienta
  • Współpraca przy rozwiązywaniu problemów gwarancyjnych
  • Komunikacja w sprawach technicznych
  • Nadzorowanie zmian w produktach

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Chęć uczenia się
  • Kreatywność
  • Zdolności analityczne
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Zdolność autonomicznej pracy w środowisku międzynarodowym
  • Znajomość zagadnień z zakresu wymiany ciepła będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

MAHLE jest wiodącym międzynarodowym partnerem w zakresie rozwoju oraz do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive