Inżynier Produktu ( R&D )

Gi Group Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie projektów oraz zarządzanie grupą projektową
  • Nadzór i kontrola nad uruchamianiem nowych projektów lub produktów na podstawie opracowanego harmonogramu
  • Ocena pod względem technicznym i funkcjonalnym oraz dobór technologii i procesu produkcyjnego do nowych projektów i produktów zlecanych przez dział handlowy
  • Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych pod kątem jakości produktu, wydajności, kosztów wytwarzania
  • Stały kontakt z klientami w zakresie realizowanych zamówień (bieżący przepływ informacji w zakresie realizacji zamówienia)
  • Opracowywanie dokumentacji: instrukcji stanowiskowych zestawień materiałowych i innych dokumentacji techniczno-organizacyjnych związanych z projektami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku- praca przy projektach (preferowana branża metalowa)
  • Znajomość tematyki FMEA, APQP, PPAP
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość zagadnień i przepisów z zakresu przepisów BHP
  • Otwartość na wyzwania
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Dodatkowo premia miesięczna !
  • Zagwarantowanie zakwaterowania na koszt firmy lub wsparcie finansowe przy wynajęciu własnego mieszkania
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie medyczne
  • Pakiet socjalny
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.