Inżynier Produktu / Product Engineer - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej specjalizującej się w projektowaniu i rozwoju metalowych części dla branży automotive, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Inżynier Produktu / Product EngineerMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Wdrażanie nowych produktów - koordynowanie nowych referencji i narzędzi w seryjnej produkcji;
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla działów produkcji, jakości i narzędziowni;
  • Wprowadzania usprawnień w celu poprawy procesów i wyeliminowania potencjalnych trudności;
  • Koordynowanie działań w procesie reklamacyjnym - współpraca z klientem, działem jakości i narzędziownią;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych;
  • Aktualizowanie dokumentacji technicznej i instrukcji produktowych;

Wymagania:

  •  Min. 3-4  lata doświadczenie na stanowisku Inżyniera produktu
    (mile widziane w branży automotive, obróbki metali, metalurgii itp.)
  • Wykształcenie wyższe techniczne/inżynieryjne;
  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji technologicznej - znajomość oprogramowania 3D;
  • Dobra znajomość języka angielskiego, poziom B2;
  • Dobra organizacja pracy własnej, otwartość i łatwość w nawiązywania kontaktów;
  • Wiedza z zakresu procesów tłoczenia blach i karoserii (mile widziane)
  • Znajomość języka hiszpańskiego lub niemieckiego (będzie dodatkowym atutem);

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Udział w ciekawych projektów i realny wpływ na kształtowanie procesów;
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;
  • Wsparcie zespołu i dobrą atmosferę pracy;
  • Pakiet benefitów zgodny ze standardami firmy;
  • Nowoczesne narzędzia pracy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.