ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier Produktu (Automotive)

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Oferujemy:

  • Pracę w największym w regionie centrum badawczo-rozwojowym
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości
  • Pakiet relokacyjny (dla kandydatów mieszkających powyżej 100 kilometrów od Ostrowa Wielkopolskiego)
  • Pakiet szkoleń dający możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie karty MultiSport, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz kosztów nauki)
  • Atrakcyjne oferty i zniżki pracownicze (np. ubezpieczenie grupowe, tańsze produkty i usługi)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Chęć uczenia się
  • Kreatywność
  • Zdolności analityczne
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Zdolność autonomicznej pracy w środowisku międzynarodowym
  • Znajomość zagadnień z zakresu wymiany ciepła będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Rozwój konstrukcji wyrobów w międzynarodowym zespole inżynierów w jednym z największych działów R&D w Europie
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z powierzonym produktem
  • Współpraca przy wprowadzaniu nowych technologii w korporacji
  • Analiza i ocena rozwiązań technicznych wyrobu
  • Odpowiedzialność za walidację konstrukcji
  • Odpowiedzialność za budowę prototypów dla potrzeb klienta
  • Współpraca przy rozwiązywaniu problemów gwarancyjnych
  • Komunikacja w sprawach technicznych
  • Nadzorowanie zmian w produktach

Za proces odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 696 018 331.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy