ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier produkcji

Miejsce pracy: Toruń

Oferta:

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pozapłacowe (możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie na preferencyjnych warunkach, karta MultiSport)
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • Szkolenia specjalistyczne

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera produkcji
  • Wykształcenie wyższe (inżynieria produkcji, automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn, mechatronika)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Znajomość metodologii TPM/ Lean
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, elektryki i automatyki maszyn

Zadania:

  • Aktywne uczestnictwo we wprowadzaniu nowych produktów i procesów (ocena wykonalności, definicja procesu, tworzenie instrukcji pracy, definiowanie narzędzi i przygotowanie do wyceny, zapewnienie oprzyrządowania montażowego)
  • Przeprowadzanie analizy procesu produkcyjnego, raportowanie o możliwościach poprawy
  • Pomoc w rozwoju i doskonaleniu procesu produkcyjnego
  • Wspieranie brygadzistów w podnoszeniu poziomu umiejętności pracowników produkcyjnych
  • Dokonywanie przeglądów i wspieranie projektowania urządzeń wymaganych w procesie produkcyjnym
  • Przeprowadzanie przeglądów sprzętu w zakładzie i proponowanie zmian w layoucie
  • Współpraca z pracownikami Działu Produkcji oraz pracownikami Utrzymania Ruchu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy