Inżynier produkcji

MasterHR

Szczecin, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i projektowej,
  • Rozwiązywanie technicznych problemów produkcyjnych,
  • Udoskonalanie metod produkcyjnych pod kątem kosztów i jakości,
  • Projektowanie narzędzi produkcyjnych,
  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych,
  • Kontakt z Klientem w sprawach technicznych,
  • Wprowadzanie nowych projektów do produkcji seryjnej,
  • Wprowadzanie nowych technologii i procesów do produkcji.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowane kierunki: elektronika, elektryka, automatyka,
  • Praktyczna wiedza z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki,
  • Praktyczna wiedza z zakresu udoskonalania/automatyzacji kosztowej jak i jakościowej procesów produkcyjnych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie przy produkcji manualnej będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów pod presją czasu,
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie i kreatywność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dojrzałą kulturą organizacyjną,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,
  • Praca jednozmianowa w godzinach 07:00-15:00,
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS,
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego/niemieckiego/francuskiego, dofinansowanie do studiów/szkoleń,
  • Integracja raz w roku, Wigilia dla pracowników, , indywidualne podejście do pracy pracownika i jego problemów,
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.