Inżynier Produkcji

MasterHR

Stargard, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Stargard
Zadania:
  • Rozwój procesów produkcyjnych zgodnie z potrzebami biznesu (opracowanie layoutów i konfiguracji linii produkcyjnych/ montażowych, dobór metod i narzędzi wykorzystywanych do produkcji/ montażu, opracowanie instrukcji stanowiskowych/ montażowych),
  • Ciągła poprawa i optymalizacja istniejących procesów produkcji/montażu (wprowadzanie zmian i optymalizacja procesu zarządzania komponentami, wprowadzanie rozwiązań zgodnych z filozofią LEAN, optymalizacja narzędzi produkcyjnych),
  • Analiza przyczyn powstawania oraz eliminacja niezgodności w procesie,
  • Współpraca z innymi działami w obszarze rozwoju i usprawnienia łańcucha dostaw.

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera produkcji (projektowanie i doskonalenie procesów produkcji/montażu),
  • Doświadczenie w opracowywaniu procedur i instrukcji,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Inżynieria Produkcji lub pokrewne),
  • Znajomość systemów klasy ERP,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną,
  • Znajomość filozofii Lean i narzędzi 5S.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,
  • Pracę w systemie jednozmianowym,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, karta Multisport lub Kultura, dodatek za niepalenie w pracy, kantyna,
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.