Inżynier produkcji

MasterHR

Stargard, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Stargard

Zadania:

  • Uruchamianie produkcji seryjnej, nowych i zmodyfikowanych wyrobów,
  • Wsparcie techniczne obszarów produkcyjnych (dopuszczanie maszyn, stanowisk produkcyjnych
    oraz procesów technologicznych do produkcji seryjnej),
  • Działania usprawniające procesy produkcyjne (optymalizacja kosztów, poprawa wydajności i jakości),
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań technologicznych
    w zakresie poprawy BHP i ochrony środowiska,
  • Ciągła identyfikacja zapotrzebowania oraz deficytów zasobów w obrębie swojej działalności,
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne, elektryczne, elektroniczne lub pokrewne),
  • 2 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • Wiedza z zakresu mechaniki i elektroniki,
  • Znajomość rysunku technicznego i metod statystycznych, niezbędnych do analiz produkcji,
  • Znajomość programów: MS Office (w szczególności Excel), AutoCAD lub inne programy do projektowania
    w 2D / 3D,
  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych
    na terenie Europy,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Kreatywność, samodzielność i wysoka motywacja
    do pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dojrzałą kulturą organizacyjną,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Praca jednozmianowa (możliwość pracy w ruchomym systemie czasu pracy),
  • Dofinansowanie szkoleń, studiów oraz nauki języka obcego,
  • Fundusz socjalny, wyjścia integracyjne oraz spotkania świąteczne,
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy,
  • Telefon, laptop służbowy,
  • Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży o zasięgu krajowym i zagranicznym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.