Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynkach zagranicznych, z 23 - letnim stażem zatrudni osobę na samodzielnym stanowisku Inżyniera produkcji. Praca ma polegać na przygotowaniu produkcji, bieżącą korespondencję z klientem, terminowość realizacji zamówień, kontrolę jakości: stanowiskową, końcową wg zakładowej księgi jakości, technologia wykonania, koordynacja wydziałowa, kooperacja.

Wymagania

Wymagania:

• kultura osobista

• doświadczenie min. 5 lat najlepiej w branży technicznej na poziomie B2B

• język niemiecki na poziomie B,

• język angielski średnio zaawansowany (mile widziany)

• prawo jazdy kat. B

• doświadczenie zagraniczne będzie dodatkowym atutem

• znajomość pakietu office

• lojalność, zaangażowanie, kreatywność. sumienność,

• samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy

• dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy

W zamian oferujemy:

stałą pracę w młodym zespole, ubezpieczenie grupowe na życie, prywatną opiekę medyczną, pakiety multi sport, premie miesięczne uznaniowe, premie roczne, prowizje od sprzedaży

• Przedział wynagrodzenia: 6300 - 7300 zł/miesięcznie (Brutto) plus prowizja od sprzedaży

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BRAMSTER Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Nakle Śląskim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Prezentacja firmy

Producent systemów ogrodzeniowych, bram, furtek, ogrodzeń panelow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
6 300PLN - 7 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia, pakiety socjalne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca