Inżynier Produkcji

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1105365

Dla Klienta, firmy z branży produkcyjnej, zlokalizowanej w Krakowie, poszukuję Kandydatów na stanowisko Inżyniera Produkcji.

Zakres obowiązków:

Inżynier Produkcji odpowiedzialny jest za identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji, analizowanie i proponowanie działań korygujących i usprawniających. Do zakresu obowiązków należy również odpowiedzialność za dokumentację procesową (tworzenie standardów, instrukcji stanowiskowych oraz szkolenie pracowników), optymalizacja procesów produkcyjnych w obszarze: jakości, produktywności, bezpieczeństwa oraz redukcji kosztów.

Wymagania:

Inżynier Produkcji powinien posiadać wykształcenie wyższe techniczne oraz komunikatywną znajomość j. angielski. Mile widziane będzie, co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Produkcji lub Technologa w firmie z branży produkcyjnej. Ważną kwestią jest też znajomość zagadnień i procedur związanych z organizacją i planowaniem produkcji oraz zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych. Inżynier Produkcji powinien cechować się dużą komunikatywnością oraz samodzielnością.

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę w przyjemnej atmosferze oraz szereg benefitów. Osoby zainteresowane pracą w międzynarodowym i dynamicznym środowisku zachęcamy do aplikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy