Opis stanowiska pracy

- Kontrola, modyfikowanie i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjch
- Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów
- Nadzorowanie uruchamiania maszyn produkcyjnych
- Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów, instrukcji
stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja)
- Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych
- Wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing
- Szkolenie pracowników z instrukcji stanowiskowych oraz procesów
technologicznych
- Przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych

Wymagania

- Praca dla osób po studiach, lub z niewielkim doświadczeniem
- Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, inżynieria chemiczna/materiałowa, mechanika, elektryka lub pokrewne)
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Wiedza z zakresu Lean Manufacturing, PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu
Procesu
- Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive