Inżynier Produkcji - wynagrodzenie od 4000 zł netto

JobTicket Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta na terenie Łodzi

Inżyniera Produkcji

branża dekorowania opakowań

Zadania:

  • nadzór nad prawidłowością procesu produkcyjnego,

  • wdrażanie i uruchamianie nowych procesów, opracowanie dokumentacji procesowej,

  • rozwiązywanie problemów jakościowych pojawiających się w trakcie procesów produkcyjnych,

  • przeprowadzanie prób i testów na urządzeniach produkcyjnych

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz szkoleń w celu zapewnienia wysokiej jakości procesów;

  • Współpraca z klientami i dostawcami;

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych wpływających na proces produkcyjny;wdrażanie do produkcji nowych technologii, rozwiązań technicznych i maszyn,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • co najmniej 2-3 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku w branży technicznej

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,

  • silna motywacja do realizacji postawionych celów,

  • umiejętność planowania oraz nastawienie na osiąganie rezultatów

Mile widziane

  • znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • wiedza z zakresu budowy i rozwiązań technologicznych z branży opakowań

  • znajomość programów do modelowania

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej 2D/3D

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość zdobycia doświadczenia w młodym, międzynarodowym zespole
  • możliwość rozwoju poprzez podnoszenie kwalifikacji

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji