Inżynier Produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Stryków, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier ProdukcjiMiejsce pracy: Stryków

Zadania:

  • Odpowiedzialność za wyniki operacyjne w ramach przypisanych linii produkcyjnych
  • Nadzór nad zgodnością procesów produkcyjnych z dokumentacją technologiczną i zasadami GMP
  • Walidacja procesów i urządzeń produkcyjnych
  • Prowadzenie działań wyjaśniających dla odchyleń
  • Doskonalenie procesów w kierunku poprawy efektywności, redukcji czasu nieproduktywnego i eliminacji odchyleń/reklamacji
  • Proponowanie, wdrażanie oraz wspieranie projektów w zakresie zmian technologii pakowania nowych oraz obecnych produktów na liniach produkcyjnych
  • Przygotowanie kart formatowych zgodnie z wymaganiami firmy oraz prowadzenie ich rejestru
  • Wdrażanie wybranych narzędzi Lean Manufacturing

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (chemiczne, farmaceutyczne, inżynieria procesowa lub produkcji)
  • Doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym w działach technologicznych, produkcyjnych lub równorzędnych
  • Wiedza specjalistyczna w zakresie technicznych i technologicznych aspektów produkcji
  • Praktyczna znajomość urządzeń procesowych
  • Znajomość wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania
  • Wiedza na temat narzędzi rozwiązywania problemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy zespołowej, dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność w działaniu, kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia gwarantowana umową o pracę
  • Zadania pozwalające poszerzać umiejętności i kwalifikacje
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta LUNCH, opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.