Inżynier produkcji / procesu

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive szukamy osoby na stanowisko Inżyniera produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive zlokalizowana w północno - wschodniej części Wrocławia.

Opis stanowiska

  • Planowanie procesu produkcyjnego i przeprowadzanie analizy FMEA procesu
  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej zgodnie z norma IATF 16949 oraz ISO 14001
  • Wykonywanie analiz statystycznych dotyczących wyników osiągniętych na linii
  • Realizacja prac związanych z procesem nowych uruchomień
  • Prowadzenie akcji ofertowej na zakup maszyn i urządzeń
  • Standaryzacja procesów produkcyjnych
  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w sposób zapewniający maksymalne wykorzystanie wszystkich zasobów, osiągniecie założonych parametrów technologicznych oraz standardów jakości

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Wiedza z zakresu systemu produkcji i systemu jakości (VDA,SAP, FMEA, PQP, SPC, 8D)
  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu CAD/CAM
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wiedza poparta doświadczeniem w zakresie procesów produkcyjnych tj. MTM, TPM
  • Wiedza z zakresu normy IATF oraz ISO 14001

Oferujemy

  • Możliwość pracy w nowoczesnym i międzynarodowym środowisku pracy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: dofinansowanie do opieki medycznej i do karty Multisport)
  • Dodatkowe premie, w tym premia wakacyjna
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie zakładowej
  • Bogaty pakiet atrakcji dla Pracowników i ich dzieci
  • Przyjazne środowisko pracy, wysoko rozwinięta kultura organizacyjna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page