Inżynier Procesu

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad obecnymi i wdrażanie nowych procesów oraz produktów, a także za optymalizację procesów produkcyjnych w wybranym obszarze. Możliwość uczestniczenia
w nowych uruchomieniach.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma z branży automotive dostarczająca najwyższej jakości produkty dla swoich Klientów - Topowych producentów samochodów osobowych na świecie. Wraz z rosnącą ilością projektów i rozwojem biznesu - firma rozbudowuje dział engineeringu.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie nowych produktów i procesów w zakresie montażu i kontroli
  • Przygotowanie dokumentacji dla procesu produkcyjnego
  • Projektowanie stanowisk produkcyjnych
  • Sterowanie procesem z zachowaniem jakości, BHP i produktywności
  • Rozwój i doskonalenie procesu
  • Ustalanie działań korygujących dla produktów reklamowanych
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników produkcji
  • Sporządzanie analizy FMEA

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi tj. FMEA, SPC, APQP, PPAP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS-Office
  • Umiejętność pracy w zespole oraz organizacja pracy własnej
  • Dokładność, sumienność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość realizacji nowych projektów inżynieryjnych i nowych uruchomień
  • Możliwość dynamicznej ścieżki rozwoju w firmie o globalnym zasięgu
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń także w zagranicznych jednostkach firmy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page