Antal Sp. z o.o.

Inżynier Procesu

Location: Wrocław

Dla naszego klienta – Międzynarodowej Firmy z branży automotive, zlokalizowanej na Dolnym Śląsku poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kontrola, modyfikacja i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego
  • Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów i linii technologicznych
  • Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola
  • Nadzorowanie procesu uruchamiania maszyn produkcyjnych
  • Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji m.in.: tworzenie i aktualizacja PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu
  • Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych
  • Wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Kontakt z Klientami w ramach wykonywanych obowiązków Inżyniera Procesu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, inżynieria chemiczna/materiałowa, automatyka i robotyka lub pokrewne)
  • Minimum 2 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją nowych procesów i instalacją nowych urządzeń
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing, PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu
  • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji
  • Zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów (8D/5Why/etc.)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Czynny udział w projekcie greenfield
  • Atrakcyjny pakiet benefitów ( w tym prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego)
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje – możliwość zagranicznych podróży służbowych.
  • Bogaty pakiet szkoleniowy
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl