Klient infoPraca.pl

Nasz Klient, lider w branży motoryzacyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Inżynier Procesu

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie i wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego
  • opracowywanie dokumentacji inżynieryjnej, analiza wykonalności projektów
  • optymalizacja procesów produkcji
  • kalkulacje wyrobów

Wymagania pracodawcy:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość AutoCad i Solid Works
  • bardzo dobra znajomość dokumentacji procesowej i rysunku technicznego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy własnej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje:

  • praca w międzynarodowej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • duże możliwości rozwoju, dofinansowanie nauki języków obcych
  • atrakcyjne wynagrodzenie

W aplikacji prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie na potrzeby rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U.133, Poz.883.

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.