Inżynier Procesu

Talent Partners

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej firmy z branży automotive o międzynarodowym, stabilnym kapitale, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. IP/1702

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie dokumentacji technicznej, instrukcji, procedur w stosunku do podlegających linii produkcyjnych,
  • zapewnienie technicznej ciągłości produkcji we współpracy z innymi działami firmy,
  • zapewnienie wsparcia inżynierskiego dla bieżącej produkcji w obszarze, rozwiązywanie problemów,
  • zapewnienie standaryzacji procesów produkcyjnych.
  • nadzór nad opracowaniem, wdrażaniem i usprawnianiem procesów produkcji oraz wprowadzanie rozwiązań technicznych mających na celu poprawę jakości i wydajności zasobów,
  • organizacja procesów produkcji pod względem wymagań i założeń norm jakościowych,
  • tworzenie oraz aktualizacja Flow Chart, FMEA procesu, Control Plan, Instrukcji pracy, Instrukcji TPM itp.,
  • nadzorowanie zmian inżynieryjnych, wprowadzanie nowych urządzeń oraz procesów technologicznych,
  • organizowanie i przygotowanie stanowisk pracy i dokumentacji zgodnie z IATF oraz wewnętrznych zasad Lean wg wewnętrznego standardu MAFACT.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie, najlepiej w zakresie Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa, Automatyka i Robotyka,
  • min. 2 lata doświadczenia w Dziale Technicznym/Technologicznym lub Procesu w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość procesów produkcyjnych z uwzględnieniem procesów montażowych,
  • znajomość specyfikacji technicznej IATF 16949,
  • praktyczna znajomość organizowania stanowiska pracy zgodnie z zasadami ergonomii i BHP,
  • znajomość FMEA, Control Plan, TPM itp.,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook).

Mile widziane:

  • znajomość SAP ERP,
  • praktyczna wiedza z zakresu Lean Manufacturing.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • kontakt z międzynarodowym środowiskiem,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • bardzo dobre wynagrodzenie + dodatkowe benefity,
  • duże możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive