ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości,
  • pakiet szkoleń umożliwiający podnoszenie kwalifikacji w różnych obszarach,
  • dofinansowanie MultiSport, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz kosztów nauki,
  • pomoc w zmianie miejsca zamieszkania - premia relokacyjna.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

  • Projektowanie i prowadzenie procesów technologicznych w jednym z największych działów R&D w Europie,
  • prowadzenie procesów wdrażania i uruchomiania nowych maszyn i urządzeń we współpracy z dostawcami,
  • prowadzenie i nadzór nad próbami technologicznymi,
  • optymalizacja procesów przy uwzględnieniu wymagań produkcji, standardów jakości oraz kosztów,
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej,
  • wsparcie pozostałych członków zespołów projektowych w zakresie uruchamianych procesów.

Praca dotyczy lokalizacji Ostrów Wielkopolski

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials