Inżynier Procesu

Michael Page

Nysa, opolskie

Michael Page Michael Page

Doskonała szansa na rozwój w tworzących się strukturach nowej inwestycji (greenfield) dla osób z doświadczeniem w inżynierii procesu oraz wykształceniem chemicznym

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna zajmująca się innowacyjną technologią (branża Automotive, procesy chemiczne, baterie). Organizacja jest na etapie greenfieldowym.

Opis stanowiska

  • Wspieranie transferu technologii (nowych produktów, linii), prób kwalifikacyjnych produktów i surowców oraz zmian procesu
  • Codzienne wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów związanych z procesem
  • Proponowanie zmian, działań mających na celu zwiększenie wydajności procesu, przeprowadzanie testów oraz wdrażanie zaproponowanych zmian
  • Monitoring linii produkcyjnych oraz jakości produktu (przy użyciu narzędzi statystycznych oraz analizy danych) w celu utrzymania odpowiedniej jakości i określonego stanu produkcji
  • Wsparcie w przygotowaniu i aktualizacji dokumentacji QM (tj. control plan, P-FMEA, C-FMEA itp.)
  • Odpowiedzialność za wyznaczoną część produkcji / procesu (funkcja eksperta)

Profil kandydata

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego Inżyniera Procesu (branża: chemiczna, ceramiczna, procesy wysokotemperaturowe, materiały sypkie)
  • Wykształcenie wyższe techniczne w powyższych obszarach (wiedza z zakresu chemii nieorganicznej)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (poziom min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość następujących narzędzi: SPC, przygotowanie CP, PFMEA, problem solving
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem spiekania oraz bateriami do aut elektrycznych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w matrycowym zespole, otwarty umysł, chęć rozwoju, proaktywność

Oferujemy

  • możliwość stabilnego zatrudnienia i nieustannego rozwoju w nowo powstającej organizacji (najnowsze technologie i tworząca się dopiero struktura)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opieka medyczna Luxmed
  • ubezpieczenie
  • karta sportowa
  • dofinansowanie do posiłków
  • program emerytalny w 100% finansowany przez Pracodawcę

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Nysa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page