Inżynier Procesu

Michael Page

Mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za techniczne przygotowanie wyposażenia produkcyjnego i około-produkcyjnego, wprowadzanie nowych technologii wytwarzania oraz ciągłych usprawnień procesów produkcyjnych. Inżynier Procesu będzie także odpowiedzialny za prowadzenie i wsparcie wielofunkcyjnych projektów w zakresie: dostarczania mediów, technologii wytwarzania w obszarach pakowalni i pressingu.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta- międzynarodowej organizacji z sektora FMCG poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Procesu/ Inżynier ds. procesów technologicznych.

Opis stanowiska

  • Techniczne przygotowanie wyposażenia produkcyjnego i około-produkcyjnego w celu wprowadzania nowych procesów
  • Koordynacja przydzielonych projektów w zakresie założeń i celów poprzez nadzór harmonogramu, monitorowanie kosztów i jakości z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa i regulacji prawnych
  • Definiowanie technologii wytwarzania z wymaganymi kosztami części formatowych, kosztami dostosowania maszyn i/lub instalacją nowego oprzyrządowania
  • Uruchamiania nowego produktu od zapytania ofertowego poprzez zamówienie instalację i uruchomienie produkcji masowej
  • Dotrzymanie parametrów wdrożenia nowego produktu w zakresie jakości, czasu i budżetu.
  • Definiowanie, proponowanie i wdrażanie usprawnień podnoszących wydajności maszyn i instalacji
  • Prowadzenie projektów podnoszących wydajność maszyn, urządzeń i instalacji
  • Techniczne wsparcie zespołów utrzymania ruchu i produkcji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenia w branży FMCG lub 3 letnie doświadczenie w produkcji (produkcja masowa)
  • Praktyczne doświadczenie w implementacji nowych technologii/zmian (od koncepcji, specyfikacji, rysunków, map procesów do pełnego uruchomienia w produkcji masowej poprze instalację, szkolenia, odbiór i uruchomieni testów produkcyjnych)
  • Praktyczne doświadczenie, jako członek zespołu projektowego w wielofunkcyjnym zespole
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów od początku do pozytywnego zakończenia (w domenie inwestycji w nowe wyposażenie i / lub modernizacjach, relokacjach i transferach maszyn, projektowaniu i uruchomieniu instalacji dostarczania mediów procesowych w tym wody produkcyjnej oraz instalacji CIP, SIP, PIG, podnoszenie wydajności maszyn, inicjatywy oszczędnościowe)
  • Umiejętności przygotowania i czytania rysunków technicznych, umiejętność rysowania w AutoCAD
  • Stosowanie w praktyce standardów i narzędzi zarządzania projektami
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju o samodzielnie prowadzenie projektów
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna czy dofinansowanie do posiłków
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page