Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Stałe doskonalenie Działu Produkcji i procesów produkcyjnych w zakresie poprawy bezpieczeństwa, jakości pracy i produktywności;
  • Wspieranie implementacji projektów optymalizujących proces produkcji oraz kontrola ich efektywności;
  • Wspieranie kierownictwa produkcji w realizacji kluczowych wskaźników;
  • Opracowywanie procesów technologicznych i dokumentacji;
  • Wykonywanie analiz statystycznych dotyczących wyników osiągniętych na linii;
  • Sporządzanie raportów oraz analiz produkcyjnych;
  • Prowadzenie projektów poprawiających ergonomię pracy w obszarze produkcyjnym;
  • Ocena dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem możliwości wytwórczych;
  • Normowanie czasu pracy;
  • Wyznaczanie niezbędnych narzędzi i urządzeń;
  • Nadzór technologiczny nad projektem;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcji;
  • Wykonywanie kosztorysów projektów;
  • Wykonywanie instrukcji oraz wizualizacji technicznych;
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji;
  • Współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne;
  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, np. Inżynier Produktu, Inżynier procesu;
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz innych metod usprawniania procesów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem;
  • Inicjatywa oraz stała chęć poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań;
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Praktyczna znajomość programów typu CAD;
  • Dodatkowymi atutami będą: znajomość narzędzi jakościowych, umiejętność projektowania w 3D, znajomość systemów ERP;
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej;
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i zaangażowanie;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w amerykańskiej firmie;
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy;
  • Karty na basen oraz siłownię;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i benefity pozapłacowe;
  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach;
  • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną dla pracownika z opcją rozszerzenia na rodzinę/partnera;

Prezentacja firmy

Ideal Clamp Products, jest wiodącym światowym projektantem rozwiązań inż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Logistyka